Plise Perde

Plise Perde

Düet perdeden farklı olarak tek katlı, yüksek dayanımlı kumaştan imal, göz alıcı dokusuyla pencerelerinize ayrı bir hava katan plise perdelerimiz ile yaşam alanlarınızı renklendirin. Esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı dar bölgelere, tavanlara, üçgen ve dairesel yapıdaki pencerelere rahatlıkla uygulanabilir.

Üçgen, geometrik şekilsiz pencerelerde de çok kullanışlı bir sistemdir. Kumaş özellikleri stor perdelerde olduğu gibi tül, blackout (karartma), screeen (sun screen) olarak üçe ayrılır.İsteğe göre tül ve güneşlik olarak çiftli olarak uygulama yapılabilmektedir. Dilerseniz tül kısmını kullanarak evinize dekoratif bir hava katmanız mümkündür. Ya da güneşlik kısmını çekip odanızı, mekanı tamamen karartabilirsiniz.

Plise Perde Montajı

Plise Perdenin en büyük özelliği, montaj sırasında vida ve matkaba ihtiyaç duymadan cama uygulanabilmesidir. İstenen ölçülerde istenilen zamanda teslimat seçenekleri ile zaman kaybını ortadan kaldırarak sizi istediğiniz mekana kavuşturacağız. Plise perde montajının itina ile yapılması kullanım açısından perdelerinize daha uzun ömür katacaktır.