Dikey Perde

PVC Dikey Perde

En yeni üretimimiz olan tül dikey perde sistemleri, tek parça geniş ve yüksek ölçüler için kullanıma uygun olan, iki kontrollü ve mekanizmalı olan bir perde türüdür. Pvc veya kumaş dikey perdelerden farklı olarak, en belirgin özelliği tül ve güneşliği tek kumaş üzerinde barındırmasıdır. Bilinen sistem kumaş dikey perdeler, perde eteklerinden birbirine bağlı iken, tül dikey perde sistemlerinde bu durum yoktur. Her kumaş birbirinden bağımsızdır ve bu özellik tül dikey perdeler için geniş kullanım alanı sunar.

En çok tercih edilen renkler özenle belirlenerek üretilmiş olan bu kartela, çok geniş kombinasyon seçenekleri sunar. Her tül dikey kumaşının birbirinden bağımsız olması sayesinde yan yana kullanılan renklerde istenilen adet ve ölçüde kumaşlar birbirinden farklı olarak kullanılabilir.

Tül Dikey Perde

Tül dikey perde sistemleri, bilinen mekanizmalı perde türlerinden farklı olarak üretilmiş en yeni perde sistemleridir. İki kademeli olarak hareket ettirilebilen bu sistem, tül ve güneşliği aynı mekanizma üzerinde barındırır. Tüm mekanizmalı perdelerin aksine, çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliğine sahiptir. Bu, tül dikey perdelerin en büyük özelliğidir.

Sonsuz metraj sayesinde her türlü mekanlara uyarlanabilir. Yıkanabilir dikey tül perde sistemi ile evinizde rahat ve şık kullanımın keyfini çıkarın. Ayrı açılabilir panelleri sayesinde, pencerenizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.